سلام
خواهشمند است دودمان آیت اللهی نام سایت خبری یزد رسا و مدیر آن را در نظر داشته باشند . ببینیم کاملا" بی حقٌ و بی بهره در باره ی یکی از بزرگان دودمان ، مقیم تهران ، چه مطلبی را نقل کرده است ؟

پاداش ۴۵۰ میلیونی هیئت مدیره بانک کارآفرین
هیئت مدیره بانک کارآفرین برای سال مالی منتهی به ۲۹ اسفند ۱۳۹۴، مبلغ ۴۵۰ میلیون تومان پاداش دریافت کرده است.
شناسه : 22333221۱۳۹۵/۰۵/۲۱ ۱۳:۰۷  Print پاداش ۴۵۰ میلیونی هیئت مدیره بانک کارآفرین
به گزارش یزد رسا به نقل از آوای اقتصاد، هیئت مدیره بانک کارآفرین برای سال مالی منتهی به ۲۹ اسفند ۱۳۹۴، مبلغ ۴۵۰ میلیون تومان پاداش دریافت کرد.
بر اساس مصوبه مجمع عمومی عادی سالیانه بانک کارآفرین، مبلغ  ۴,۵۰۰  میلیون ریال ناخالص پاداش هیئت مدیره تعیین شد.
همچنین حق حضور اعضای غیر موظف هیئت مدیره مبلغ  ۱۲,۰۰۰,۰۰۰  ریال بابت برگزاری حداقل  ۴  جلسه در ماه مصوب شد.
بانک کارآفرین برای سال گذشته نیز همین مبالغ را برای پاداش هیئت مدیره و حق حضور اعضای غیرموظف تصویب کرده بود.
برای سال ۱۳۹۲ نیز مبلغ پاداش هیئت مدیره ۴۵۰ میلیون تومان و حق حضور اعضای غیرموظف یک میلیون تومان تصویب شده بود.
نکته جالب توجه، مدرک مدیرعامل بانک کارآفرین است. عطاءالله آیت‌اللهی لیسانس مهندسی آبیاری دارد اما در گزارش امسال تصمیمات مجمع عمومی بانک کارآفرین، مدرک وی ذکر نشده است. این در حالی است که در گزارش سال قبل، مدرک وی ذکر شده بود.
منبع: مشرق

پاسخ از مدیر سایت دودمان آیت اللهی یزدی :
علیرضا آیت اللهی
تیخنا : گفتم بروم سراغ بانک و بگویم فلان مبلغ به وبلاگ خبری من کمک فرهنگی بکنید ( نه که فکر کنید رشوه یا چیزی شبیه آن ! ) یا اینکه آبرویتان را در وبلاگ خبریم میبرم ! بین راه رفتم پیش عبٌاس دلٌال بنگاه معاملات ملکی و ضمنا" مشورت با وی . گفت منِ بنگاهی ماهی یک میلیاردتومان دارم ، یک فوتبالیست ماهی 400 میلیون میگیرد ؛ فلان بازیگر ماهی 500 میلیون ! آنوقت نمیخواهی چندنفر لااقل مهندس برای یک سال هرکدام لااقل چند میلیون تومان پاداش بگیرند ؟! آنهم از مال خودشان ! باید بابت آن به این و آن باج یا صدقه هم بدهند ؟! صدقه که گفت بیشتر ناراحت شدم . بانک کار آفرین از بخش خصوصی است که اتفاقا" یکی از کم درآمدترین بانکهای کشور هم هست ؛ دائرة المعارف اینترنتی را بخوان : 
« بانک کارآفرین، بانک تجاری ایرانی است، که فعالیت خود را در ابتدا به صورت موسسه اعتباری غیربانکی، با مشارکت اعضاء جامعه مهندسان مشاور ایران، انجمن‌های مدیران صنایع، مهندسان مشاور معمار و شهرساز، همچنین گروهی از کارشناسان بانکی، با سرمایه ۳۰ میلیارد ریال و با نام شرکت اعتباری غیربانکی کارآفرینان، آغاز نمود ».
با خود گفتم از ما به دور از باجگیری گرفته تا گرفتن صدقه وتکدٌیگری . کورشود چشم حسود!
 ارسال جواب   بالا
پست شده در ۱۳۹۵/۰۵/۲۲ ۱۴:۲۶