شب جمعه آخرسال 1395

یزد در سال 95 شاهد درگذشت چهره‌های شاخصی بوده است که حقیقتاً فقدان آنان باعث اندوه عمومی مردم استان شد.

به گزارش یزد رسا به نقل از  یزدندا، یزد در سال 95 شاهد درگذشت چهره‌های شاخصی بوده است که حقیقتاً فقدان آنان باعث اندوه عمومی مردم استان شد.

در گذشت امام جمعه دهشیر

درگذشت حجت‌الاسلام حاج «سید علی نجم الهدی»، از ائمه جمعه استان یزد، پس از یک دوره بیماری، مصیبت غم‌بار برای مردم استان به‌خصوص مردم دهستان دهشیر بود.

حجت‌الاسلام حاج سید علی نجم الهدی، امام جمعه فقید ده بالا و دهشیر از شاگردان حضرات آیات عظام بروجردی،امام خمینی وحاجی اقای مرتضی حائری(ره) که عمری را در راه ترویج دین و مجاهدت در این راه با زهد و تقوا سپری کرد و خدمات زیادی را در این منطقه انجام داد، پس از چند ماه بیماری و دو ماه بستری در بیمارستان مرتاض یزد، در بهمن‌ماه سال 95 دار فانی را وداع گفت.


تاریخ انتشار: ۲۴ بهمن ۱۳۹۵ - ۱۲:۲۳

مراسم ختم حجت الاسلام سیدعلی نجم الهدی در دهشیر

مداحی وپخش کلیپ ازدیگربرنامه های این مراسم بود.

به گزارش خبرگزاری صداوسیما،درمراسمی یاد امام جمعه فقیددهبالا و دهشیر گرامی داشته شد.

حجت الاسلام آیت اللهی امام جمعه موقت یزد در این مراسم بایادآوری ابعادشخصیتی این عالم جلیل القدرمهمترین ویژگیهای وی را دشتن تقوادراموردنیوی ،اهتمام به مسائل دینی وفرهنگی وولایتمداری خواندوازمقام والای ایشان تجلیل کرد.

مداحی وپخش کلیپ ازدیگربرنامه های این مراسم بود.

برچسب ها: صداوسیما ، یزد ، مراسم ، ختم ، دهبالا

کد خبر: 407931 | تاریخ مخابره :۱۳۹۵/۱۱/۱۹ - ۱۲:۰۰ | سرویس: استان‌ها 44

تشییع پیکر یکی از ائمه جمعه استان یزد+تصاویر
حوزه / مراسم تشییع پیکر حجت الاسلام والمسلمین حاج سید علی نجم الهدی با حضور نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه یزد و نماینده مردم یزد در مجلس خبرگان رهبری، در مدرسه علمیه مصلی برگزار شد.

به گزارش خبرنگار خبرگزاری «حوزه» از یزد؛ مراسم تشییع پیکر حجت الاسلام والمسلمین حاج سید علی نجم الهدی، امام جمعه دهشیر و ده بالا، با حضور آیت الله محمد رضا ناصری، نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه یزد ، آیت الله ابوالقاسم وافی نماینده مردم یزد در مجلس خبرگان رهبری و جمعی از روحانیون و طلاب، صبح امروز در مدرسه علمیه مصلی برگزار شد.

اقامه نماز میت بر پیکر مرحوم حجت الاسلام حاج سید علی نجم الهدی به امامت آیت الله ابوالقاسم وافی، نماینده مردم یزد در مجلس خبرگان رهبری برگزار گردید.

در این مراسم حجج اسلام والمسلمین سید محمد کاظم مدرسی، سید جواد آیت اللهی، محمد شمس، سید ضیاء نجم الهدی و جمعی دیگر از چهره‌های مذهبی استان یزد نیز حضور داشتند.

انتهای پیام/

کد خبر: 407818 | تاریخ مخابره :۱۳۹۵/۱۱/۱۸ - ۱۳:۰۰ | سرویس: استان‌ها 44

یکی از ائمه جمعه استان یزد درگذشت
حوزه/ حجت الاسلام حاج سید علی نجم الهدی، از ائمه جمعه استان یزد، پس از یک دوره بیماری، دارفانی را وداع گفت.

حجت الاسلام رضا شریفی رئیس دفتر شورای سیاستگذاری ائمه جمعه استان یزد در گفتگو با خبرنگار خبرگزاری «حوزه»، اظهار کرد: با ابراز تآلم و تأثر، حجت الاسلام حاج سید علی نجم الهدی، امام جمعه دهشیر و ده بالا که عمری را در راه ترویج دین و مجاهدت در این راه با زهد و تقوا سپری کرد و خدمات زیادی را در این منطقه انجام داد، پس از چند ماه بیماری و دو ماه بستری در بیمارستان مرتاض یزد، شب گذشته دار فانی را وداع گفت.

وی در خصوص زمان تشییع و تدفین این روحانی فقید، افزود: مقرر شد مراسم تشییع آن مرحوم فردا ساعت 9 صبح از مدرسه علمیه مصلای یزد واقع در خیابان قیام، پس از اقامه نماز به سمت خلدبرین برگزار شود.

رئیس دفتر شورای سیاستگذاری ائمه جمعه استان یزد افزود: چهارشنبه ساعت ۷:۳۰ صبح مراسم بزرگداشتی در مسجد روضه محمدیه یزد، در کنار تربت پاک شهید آیت الله صدوقی(ره)، از طرف آیت الله ناصری، نماینده ولی فقیه در استان، آیت الله وافی، نماینده مردم استان یزد در مجلس خبرگان رهبری و شورای سیاستگذاری ائمه جمعه استان برگزار می شود.

انتهای پیام /